021-91009093 Info@LavinGasht

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
021-91009093 Info@LavinGasht

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

مهاجرت به کانادا یعنی ویزا یا اقامت کانادا

چگونگی مهاجرت به کانادا یا همان(اقامت دائم کانادا)؟

و یا چگونه ویزای توریستی کانادا (5ساله)بگیریم؟

یکی از بهترین کشورهای دنیا جهت تفریح و یا مهاجرت کانادا می‌باشد. کشوری با شرایط اقلیمی متنوع که در هر فصل از سال می‌توان هم از تفریحات زمستانی آن بهره برد و هم می‌توان به تفریحات تابستانی پرداخت.

اما ما ایرانی‌ها برای سفر به این کشور زیبا احتیاج به اجازه ورود به کانادا (دریافت ویزای کانادا) داریم.

ویزای کانادا انواع مختلف دارد در حال حاضر رایج‌ترین آن ویزای توریستی کانادا است.

این ویزا به صورت چند بار ورود و 5 ساله صادر می‌شود. و با توجه به اعتبار طولانی مدت آن دغدغه دریافت متعدد ویزا را برای مسافرین از بین می‌برد. در ادامه لاوین گشت پارس تلاش می‌کند تا بتواند آگاهی لازم را به شما مسافرین عزیز در خصوص انواع ویزای توریستی کانادا و نحوه اخذ ویزای کانادا بدهد.

گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید:

مهاجرت به کانادا ( اقامت دائم)

قبل از هر چیزی خدمت شما دوستان اعلام کنم شرکت هایی که اعلام میکنن شرکت های مهاجرتی هستند و یا وکیل هستند برای مهاجرت به طور قانونی مجاز به انجام و اقدام برای خدمات روادید و اقامت مسافرین نیستند چرا که این خدمات نیازمند به مجوز بند “ب” آژانس های هواپیمایی دارد پس بهتر هست قرارداد های خود را با آژانس های هواپیمایی انجام دهید.

امور پرونده مهاجرتی شما توسط پرسنل آژانس هواپیمایی لاوین گشت پارس همراه با وکیل پایه یک دادگستری پیگیری و اقدام میشود.

ما برای ایالات فدرال کانادا که شامل شهر های (تورنتو ، کانادا و اوتانا) هست اقدام کرده و پرونده اقامت و مهاجرت شما برای این شهر ها پیگیری خواهد شد.

برای اطلاع و دریافت وقت مصاحبه با مسئولین اقامت یا مهاجرت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

02191009093

09354051536

ویزای توریستی کانادا

تکمیل مدارک و دانستن اینکه ارائه چه مدارکی برای سفارت دارای اهمیت بیشتری است، مهمترین مرحله اخذ ویزای کانادا است که درصد اخذ ویزای کانادا را برای شما بالاتر می‌برد.

کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی لاوین گشت پارس با صبر و حوصله، آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سؤالات شما در این زمینه هستند.

انواع ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا انواع مختلفی دارد، مانند ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و… اما تخصص آژانس‌های هواپیمایی در ضمینه‌ی ویزای توریستی کانادا است، که این ویزا شامل موارد زیر می‌باشد:

  • ویزای توریستی 5 ساله کانادا
  • ویزای تضمینی کانادا
  • سوپر ویزای کانادا

ویزای توریستی 5 ساله کانادا

این ویزا در حالت کلی به صورت 5 ساله است. اما هنگام صدور، اعتبار آن به اعتبار پاسپورت متقاضی بستگی دارد. یعنی چنانچه تاریخ انقضای پاسپورت 2 سال باشد، ویزای صادر شده نیز به صورت 2 ساله می‌باشد. ویزای 5 ساله کانادا به صورت چند بار ورود صادر می‌شود.

یعنی متقاضی می‌تواند به مدت 5 سال هرچند بار که بخواهد به کانادا رفت و آمد داشته باشد. البته در هر بار ورود فقط 6 ماه می‌تواند در این کشور اقامت داشته باشد.

ویزای تضمینی کانادا

همانگونه که می‌دانید دعوتنامه یکی از مدارکی است که می‌توان در زمان درخواست ویزای تضمینی کانادا ارائه داد. ویزای تضمینی کانادا نوعی ویزای توریستی است که خود متقاضی دعوتنامه‌ای رسمی از شرکت، سازمان و یا فردی حقیقی ندارد و آژانس هواپیمایی لاوین گشت پارس  از طریق دفاتر برون مرزی خود اقدام به تهیه دعوتنامه برای متقاضی ویزای توریستی می‌نماید.

البته لفظ ویزای تضمینی کانادا که به اشتباه و با اهداف سودجویانه توسط برخی موسسات و افراد به معنی تضمین ویزا شدن در بین متقاضیان تفسیر شده‌است به هیچ وجه وجهه قانونی و اجرایی ندارد.

خدمات ویزای تضمینی در آژانس هواپیمایی لاوین گشت پارس معنی است که در صورت رد درخواست متقاضی، تمامی وجه پرداختی از طرف وی بازپرداخت خواهد شد.

ویزای دانشجویی کانادا

تحصیلات تکمیلی در کانادا همچون بسیاری دیگر از کشورها بلافاصله پس از پایان دبیرستان آغاز شده و شامل مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می شود.

دانشگاه‌های بین‌المللی بسیاری در شهرهای مختلف ایالت‌های کانادا پراکنده شده‌اند که این موضوع نظام تحصیلات تکمیلی در کانادا را بسیار گسترده کرده‌است.

مدارک تحصیلی اخد شده از دانشگاه‌های کانادا در سرتاسر جهان معادل‌سازی شده و به رسمیت شناخته می‌شوند. البته در شرایط فعلی و نیاز بازار کار کانادا به نیروی متخصص و جوان، بسیاری از افراد در کانادا ترجیح می‌دهند دوره‌های کوتاه مدت در کالج‌ها و یا موسسات فنی را به جای تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی انتخاب کنند تا ضمن کسب مهارت‌های ضروری و مرتبط، سریعتر جذب بازار کار در کانادا شوند.

لاوین گشت در این مقطع نیز پس از بررسی فرم ارزیابی تحصیلی، ضمن اخذ پذیرش تحصیلی از معتبرترین دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا روند دریافت ویزای تحصیلی شما را بسیار کوتاه‌تر خواهد کرد.

تماس