021-91009093 Info@LavinGasht

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
021-91009093 Info@LavinGasht

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
مهاجرت به کانادا

چگونه از شرایط بیمه کانادا مطلع شویم ؟

سازگاری و زندگی در یک کشور جدید همچون مهاجرت به کانادا چندان آسان نیست. باید محلی برای زندگی پیدا کنید، شغل جدید پیدا کنید و قوانین و مقررات آن کشور را بدانید. قانونی در یک کشور، بیمه در کانادا ابزاری است که در صورت بروز مشکل می‌تواند شما را تحت پوشش قرار دهد.

بیمه اتومبیل: اگر تمایل به رانندگی دارید اجباری است.

قانون، در همه‌ی نقاط کانادا بیمه اتومبیل را اجباری کرده است. بیمه در کانادا (اتومبیل) مالک و راننده را مانند دیگر مسافران خودرو و اموال درگیر خودرو در تصادف را پوشش می‌دهد.

بیمه در کانادا و بیمه وسایل نقلیه در کانادا ایالت به ایالت متغیر است. کارولین فمویس،‌ مشاور روابط عمومی اداره بیمه کانادا (IBC)، توضیح می‌دهد که در ایالت کبک هر وسیله‌ای که در جاده‌های عمومی در حال حرکت است باید بیمه شود. IBC انجمنی است که تمام شرکت‌های بیمه حوادث و اموال کانادا را پوشش می‌دهد.

خانم فمیوس می‌گوید: در کبک، شهروندانی که در تصادف آسیب دیده‌اند، توسط طرح بیمه دولتی بیمه می‌شوند که به وسیله SAAQ اداره می‌شود، چه این حادثه در کبک اتفاق افتاده باشد چه در خارج از کبک. خانم فمیوس اضافه می‌کند که مبلغ بیمه زمان اقدام شخص برای گرفتن گواهینامه رانندگی‌اش پرداخت می‌شود.

خسارت وسایل نقلیه و مسئولیت مدنی توسط بیمه‌گذاران خصوصی بیمه در کانادا پوشش داده می‌شود. کارولین فمیوس می‌گوید: حداقل مبلغ برای بیمه مسئولیت مدنی در کانادا ۵۰ هزار دلار است، اما رانندگان می‌توانند این مبلغ را افزایش دهند. پیشنهاد می‌کنیم یک یا دو میلیون دلار در بیمه مسئولیت مدنی لحاظ شود. به این ترتیب، اگر در ایالات متحده آمریکا یا هر جای کانادا به کسی آسیبی برسد، توسط بیمه در کانادا محافظت خواهید شد.

ایالت مختلف، قانون متفاوت

قوانینی که بر بیمه اتومبیل حکم‌فرما هستند در هر ایالتی متفاوت است. برای مثال،‌ انتاریو بیمه دولتی اتومبیل ندارد؛ خسارت‌های مالی و جانی هر دو توسط بیمه خصوصی تحت پوشش هستند. از سویی دیگر در بریتیش کلمبیا، هر نوع خسارتی اعم از مالی و جانی توسط یک شرکت بیمه دولتی پوشش داده می‌شود.

بیمه منزل مسکونی ایده‌ای همیشه خوب

علی‌رغم این‌که این بیمه برای مستاجران اجباری نیست، برخی از مالکان مستاجران‌شان را ملزم به انجام بیمه منزل مسکونی می‌کنند که بسیار توصیه شده است. برای مالکان، هر شخص که وام مسکن داشته باشد معمولا از سمت وام دهنده‌شان ملزم به داشتن بیمه منزل مسکونی می‌شود.

کارولین فمیوس می‌گوید: علاوه بر محافظت از اثاثیه و اموال خود در صورتی که شما مسئول هرگونه آسیب غیر عمدی و یا آسیب به شخص دیگری باشید،‌ بیمه منزل مسکونی بیمه مسئولیت مدنی را نیز پوشش می‌دهد. مثلا در هنگام یک آتش‌سوزی تصادفی در آشپزخانه که موجب آسیب جدی به آپارتمان‌های مجاور یا حتی کل ساختمان یا مهمانانتان می‌شود. در این حالت شرکت بیمه به شما رسیدگی خواهد کرد و هزینه‌های قانونی را پرداخت خواهد کرد.

این مطلب را از دست ندهید:  یافتن شغل در سوئیس برای مهاجران چگونه خواهد بود؟

چه مواردی توسط بیمه منزل مسکونی در کانادا پوشش داده می‌شود؟ آتش، سرقت و خراب‌کاری، آسیب‌های ناشی از تندبادهای شدید، تگرگ، رعد و برق، انفجار، دود و همچنین نشتی و شکستن خطوط فاضلاب.

کارولین فمیوس می‌گوید:  اگر نیاز به پوشش بیمه‌ای اضافی داشته باشید، می‌توانید تبصره‌های بیشتری به قرارداد بیمه‌ خود اضافه کنید. برای کسانی که در زیرزمین زندگی می‌کنند یا طبقه همکف تبصره‌ای که می‌تواند آسیب‌های ناشی از فاضلاب را پوشش دهد توصیه می‌شود. همچنین تبصره‌هایی وجود دارد که نفوذ آب از زمین یا حتی پنجره‌ها را نیز پوشش می‌دهد.

بیمه در کانادا

بیمه موجودی کارت اعتباری در مواقع اورژانسی پرداخت خود را انجام دهید

کارت‌های اعتباری روشی برای پرداخت پول در کانادا هستند. اما اگر به دلیلی قادر به پرداخت از کارت خود در پایان ماه نباشید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

طرح‌های پوشش کارت اعتباری، گزینه‌ای اختیاری از خدمات ارائه شده توسط موسسات مالی است که کارت‌های اعتباری را صادر می‌کنند. بسته به نوع شرایط، اما به طور کلی در صورت مرگ و یا بیماری تهدید کننده، یک طرح حفاظتی برای پرداخت وجود دارد که پرداخت‌های اعتباری شما را به طور کامل یا به مقدار مشخصی تحت پوشش خود قرار خواهد داد.

اگر شغل خود را به هر دلیل غیر عمدی که مربوط به شماست از دست بدهید و یا توانایی خود را برای کار از دست بدهید، بیمه در کانادا بین ۵ تا ۱۰ درصد حقوق ماهیانه‌تان را از ۱۰ تا ۲۴ ماه پرداخت خواهد کرد. حق بیمه در این نوع بیمه هر ماه بر اساس موجودی کارت اعتباری شما محاسبه می‌شود، هرچه موجودی بالاتر باشد، حق بیمه بالاتر است.

به طور خلاصه، انواع مختلفی از پوشش بیمه‌ در کانادا وجود دارد از جمله بیمه رهن، بیمه وام‌های شخصی، بیمه مسافرتی و خطوط اعتباری. فقط کافیست به بیمه‌گذار خودتان تمام جزئیات موقعیت خود را شرح دهید تا آن‌ها بتوانند خدمات بیمه‌ای مناسب را به شما پیشنهاد کنند. بانک ملی به مشتریان جدید خود خدمات تلفنی ارائه می‌دهد و نمایندگان این بانک برای پاسخ به سئوالات مربوط به مهاجران در دسترس هستند. برای این‌که یکی از مشتریان بانک ملی شوید و از خدمات کمک به مهاجران جدید استفاده کنید، نکات و توصیه‌های بیشتر در مورد مهاجرت و تابعیت در کانادا را در خبرنامه بانک ملی دنبال کنید.

اگر قصد اخذ ویزای شینگن را دارید، کارشناسان ما در پیمنت۲۴ آماده راهنمایی و پاسخ‌دهی به شما هم‌وطنان عزیز هستند. همچنین با استفاده از خدمات پرداخت با ویزا کارت می‌توانید کلیه پرداخت‌ها یا رزرو آنلاین هتل‌ها و پرداخت هزینه‌های گرفتن وقت سفارت را به آسانی انجام دهید. رزرو آنلاین پرواز و ارسال و دریافت پول از خارج از کشور از دیگر خدماتی است که برای مهاجران و مسافران عزیز فراهم شده است.

ارسال پاسخ

اطلاعات تماس

آدرس : جردن،بلوار گلشهر،برج آی تک،طبقه 6 واحد 59

تلفن :91009093-021
موبایل:09354051536

LavinGasht[@]gmail.com


تماس